Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Fit Mama
Sala 1
10:00
Zajęcia prowadzi:
Ania
Płaski Brzuch + Pośladki
Sala 1
10:00
Zajęcia prowadzi:
Weronika
Salsation
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Asia Chrapkowska
Enjoy Jump
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Monika
Fit Ball
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Ania
Pilates
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Ania
TBC
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Ania
Funkcjonal Jungle
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Natalia
Salsation
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Asia
Enjoy Jump
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Monika
Tabata
Sala 1
19:30
Zajęcia prowadzi:
Weronika
Enjoy Jump
Sala 1
20:00
Zajęcia prowadzi:
Monika
Step & Shape
Sala 1
20:00
Zajęcia prowadzi:
Weronika
ABT
Sala 1
20:00
Zajęcia prowadzi:
Angela
Body Shape
Sala 1
20:00
Zajęcia prowadzi:
Weronika
Trening Funkcjonalno-obwodowy
Sala 1
21:00
Zajęcia prowadzi:
Grzegorz
Stretching 30min
Sala 1
21:00
Zajęcia prowadzi:
Weronika

Poniedziałek

  • Salsation
    17:00
  • Fit Ball
    18:00
  • TBC
    19:00

Wtorek

  • Fit Mama
    10:00
  • Pilates
    18:00
  • Funkcjonal Jungle
    19:00
  • Enjoy Jump
    20:00
  • Trening Funkcjonalno-obwodowy
    21:00

Środa

  • Enjoy Jump
    17:00
  • Salsation
    19:00
  • Step & Shape
    20:00

Czwartek

  • Enjoy Jump
    19:00
  • ABT
    20:00

Piątek

  • Tabata
    19:30
  • Body Shape
    20:00
  • Stretching 30min
    21:00

Sobota

  • Płaski Brzuch + Pośladki
    10:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Asia Chrapkowska
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Asia

Poniedziałek

  • Asia Chrapkowska
    17:00

Środa

  • Asia
    19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Ania

Poniedziałek

  • Ania
    19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
20:00
Zajęcia prowadzi:
Weronika

Piątek

  • Weronika
    20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Natalia

Wtorek

  • Natalia
    19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
21:00
Zajęcia prowadzi:
Weronika

Piątek

  • Weronika
    21:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Ania

Wtorek

  • Ania
    18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
20:00
Zajęcia prowadzi:
Weronika

Środa

  • Weronika
    20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
10:00
Zajęcia prowadzi:
Weronika

Sobota

  • Weronika
    10:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
20:00
Zajęcia prowadzi:
Angela

Czwartek

  • Angela
    20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
19:30
Zajęcia prowadzi:
Weronika

Piątek

  • Weronika
    19:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
21:00
Zajęcia prowadzi:
Grzegorz

Wtorek

  • Grzegorz
    21:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Monika
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Monika
Sala 1
20:00
Zajęcia prowadzi:
Monika

Wtorek

  • Monika
    20:00

Środa

  • Monika
    17:00

Czwartek

  • Monika
    19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Ania

Poniedziałek

  • Ania
    18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
10:00
Zajęcia prowadzi:
Ania

Wtorek

  • Ania
    10:00